-20% Výpredaj
Varianta neexistuje
S/M Skladom
Sleva 
-20%
37,30 Eur
46,70 Eur
s DPH
ks
Troy Lee Designs

Keď sa rútiš dolu kopcom, chrániče kolien Troy Lee Designs Rogue poskytujú spoľahlivú ochranu kolien a holene, ak by si sa náhodou ocitol na zemi počas jazdy. viac

Kód produktu: 594003002Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem
Veľkosť Dostupnosť Cena  Množstvo
Troy Lee Designs Knee Elbow Guard Solid Black S/M Skladom 37,30 Eur

Troy Lee Designs Rogue Knee Guard Solid Black

Keď sa rútiš dolu kopcom, chrániče kolien Troy Lee Designs Rogue poskytujú spoľahlivú ochranu kolien a holene, ak by si sa náhodou ocitol na zemi počas jazdy.

Zjazd z kopca na bajku je ťažko prekonateľný. Niekedy sa však stane, že posunieš svoje limity príliš ďaleko, alebo ťa zaskočia prvky na trati a ty sa ocitneš v situácii, keď to nezvládneš a spadneš. Chrániče kolien Rogue zabezpečia, že by si sa vyhol krvavým a pomliaždeným kolenám, keď sa to náhodou stane.

Konštrukcia je niečo, čo ti bude známe, napodobňuje konštrukciu cyklistických prilieb. Vonkajšia vrstva z tvrdého materiálu, ktorá rozkladá nárazové sily na veľkú plochu, aby sa znížil ich dopad. Medzitým mäkká vnútorná vrstva z peny EVA absorbuje a znižuje aj silu nárazov. Tieto dve vrstvy spoločne poskytujú flexibilné a pohodlné nosenie, ktoré je zároveň vysoko ochranné, čo ti umožní ľahký pohyb a istotu v akomkoľvek teréne.

Elastický rukáv cez stred chráničov poskytuje bezpečné a priliehavé uchytenie a k dispozícii máš aj nastaviteľné popruhy, ktoré ti umožnia zúžiť uchytenie pre väčšiu bezpečnosť. Teplo a vlhkosť môžu unikať cez rozmiestnené vetracie otvory do vonkajšieho plášťa, zatiaľ čo vnútorný je tiež priedušný. Výsledkom je pohodlie a ochrana, ktoré fungujú v dokonalej harmónii.  

Vlastnosti:

    CE certifikát podľa normy EN 1621-1 úroveň 1
    Odvetrávaná vonkajšia vrstva z tvrdého plastu
    Vnútorná vrstva z mäkkej EVA peny
    Nastaviteľné elastické popruhy pre bezpečné uchytenie
    Predávajú sa ako pár