Five Ten Hellcat

Rýchle info Akcia -30% Výpredaj
Five Ten Hellcat W Black Mint

Five Ten Hellcat W Black Mint

Skladom
104,90 Eur 149,90 Eur
Dámska verzia nekompromisných SPD topánok pre najnáročnejší terén určené iba pre ozajtrných zjazdových nadšencov a profíkov.
Rýchle info Akcia -30% Výpredaj
Five Ten Hellcat Black

Five Ten Hellcat Black

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
104,90 Eur 149,90 Eur
Nekompromisné SPD topánky pre najnáročnejší terén určené iba pre ozajtrných zjazdových nadšencov a profíkov.

Priblíž sa Tracey Hannah, Emmeline Ragot a Dannymu Hartovi, šliapni do SPD pedálov v cyklo topánkach Five Ten Hellcat ako oni. Pekelne sa vyblbneš pri downhille, freeride a endure. Five Ten Hellcat tlmí vibrácie pri jazde, špeciálnu Midflex dosku v podrážke oceníš aj pri track walku. 

Partiak do pekelného terénu

Five Ten Hellcat sú ťažšie a pevnejšie topánky zo syntetickej kože. Vďaka podrážke Stealth® C4 a vystuženej špice topánok ťa neohrozia ani kamene, ktoré pred tebou pri jazde zbabelo odskakujú. Čo sa ti na Hellcatoch bude ale veľmi páčiť, je v podrážke ukrytá Midflex doska. Vďaka nej zostáva obuv na pedáloch tuhá, zatiaľčo pri chôdzi sa zmení v ohybnou a pohodlnú obuv.

Funkčný design Five Ten Hellcat

Topánky Hellcat sa vyznačujú funkčnými prvkami, žiadné zbytočnosti na nich ale nenájdeš. Oceníš napríklad velcro pásik cez nárt, ktorý zaistí šnúrky vždycky tam, kde majú byť. 

Five Ten Hellcat vs. Five Ten Hellcat PRO

Padli ti do oka aj topánky Five Ten Hellcat PRO? Od klasických Hellcatov sa odlišujú iba vrchným materiálom – kombinujú syntetickú kožu so supervzdušným materiálom. Pokiaľ sa ti ale noha nijak extrémne nepotí, v kľude si vystačíš s modelom Hellcat.