-25% Výpredaj
40 bodov do vernostného systému
Sleva 
-25%
40,70 Eur
54,30 Eur
s DPH
ks
Pedros

Profesionálna podlahová pumpa viac

Kód produktu: 4055149470524Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Stojanová pumpa Pedros Prestige

Profesionálna podlahová pumpa

- Vysokokvalitná oceľová a plastová konštrukcia navrhnutá s ohľadom na výkon a hodnotu.
- Je vybavený dvojitou hlavicou presta/schrader s páčkou na prepínanie palcom, integrovaným tlakomerom umiestneným na hornej strane a ergonomickou plastovou rukoväťou s dvojitou hustotou.
-  Konštrukcia s dlhým zdvihom a úzkym valcom rýchlo nafukuje s menšou námahou až do maximálneho tlaku 160 PSI (8 barov).

Podlahová pumpa Pedro Prestige bola navrhnutá s ohľadom na výkon a hodnotu. Prestige má mnoho spoločných funkcií s našou lacnejšou pumpou Domestique, ale je vylepšená o niekoľko kľúčových funkcií, ktoré potrebujú pokročilí používatelia. Medzi vlastnosti pumpy Prestige patrí vysokokvalitná oceľová a plastová konštrukcia, ktorá zaručuje odolnosť, konštrukcia s dvojitou hlavou a páčkou s uzamykaním palcom na jednoduché prepínanie medzi typmi ventilov presta/schrader, integrovaný manometer umiestnený na hornej strane na jednoduché monitorovanie tlaku počas nafukovania, pohodlná ergonomická rukoväť z kompozitného plastu s dvojitou hustotou a odolná kompozitná základňa na zabezpečenie stability. Prestige je navrhnutý s dlhým zdvihom a úzkou hlavňou, aby rýchlo, ale s menšou námahou nafúkal pneumatiky až do maximálneho tlaku 160 PSI (8 barov). Na pneumatiku sa vzťahuje dvojročná záruka spoločnosti Pedro.