-25% Výpredaj
87 bodov do vernostného systému
Sleva 
-25%
87,60 Eur
116,80 Eur
s DPH
ks
Pedros

Profesionálny nitovač pre 1/8" a 3/32" reťaze viac

Kód produktu: 4055149472429Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Nitovač reťaze Pedros 1/8" a 3/32"

Nástroj na reťaz je základom mechaniky bicyklov.  Keďže však hnacie reťazce posúvajú svoje možnosti, náradie na reťaze sa musí vyvíjať, aby držalo krok.  Nástroj Pedro's Tutto Multi-Chain to dokázal.  Tutto spája ergonomický, organický dizajn a nápadnú priemyselnú postavu s patentovanými inováciami, ako sú Fit Dial a RPG, a novými doplnkami, ako je 11-rýchlostný peeningový bit, ergonomická konštrukcia rukoväte s nastaveným chrbtom a štrbina na vodiaci kolík, ktorú nenájdete na žiadnom inom náradí.  Vďaka týmto jedinečným vlastnostiam je Tutto najvšestrannejším dostupným nástrojom na reťaze, ktorý je kompatibilný s takmer všetkými reťazami od jednorýchlostných až po 11-rýchlostné Campagnolo®.  A nakoniec, náradie Tutto bolo navrhnuté s ohľadom na sezónu za sezónou profesionálneho servisu a má konštrukciu z tepelne spracovanej nástrojovej ocele pre maximálnu pevnosť a dlhotrvajúci výkon a jednoduchú demontáž, aby bola údržba a výmena dielov jednoduchá, ak je to niekedy potrebné.  Jednoducho povedané, Tutto môže byť posledným náradím na reťaze, ktoré budete potrebovať. Poskytuje sa naň doživotná záruka Pedro.

Kľúčové vlastnosti:
Fit Dial: Fit Dial slúži na prispôsobenie multifunkčného náradia Tutto takmer každej modernej reťazi. Koliesko Fit Dial má 4 funkcie kovadliny. Pri pozornej kontrole zistíte, že každý prvok kovadlinky sa od ostatných líši výškou alebo štýlom. Každá kovadlinka je označená sériou bodiek označujúcich, ktoré nastavenie sa používa. Na rukoväti Tutto je laserom vyleptaný návod na použitie Fit Dial, ktorý uľahčuje orientáciu. Každé indexované nastavenie sa ľahko volí otáčaním ovládača Fit Dial.

RPG: RPG, alebo vodiaci kolík, je viacúčelová funkcia, ktorá sa nachádza len na viacúčelovom nástroji Tutto. Po prvé, pružina RPG podopiera kolík až po čelnú stranu reťaze, čím eliminuje zlomené kolíky a zaisťuje vždy dokonalé zarovnanie. Po druhé, v prípade reťazí s vodiacimi kolíkmi, ako sú Shimano® alebo Campagnolo®, RPG obklopuje vodiaci kolík, aby sa zabránilo jeho strate, ohnutiu alebo zlomeniu a zabezpečila sa dokonalá inštalácia. Po tretie, RPG akceptuje 11-rýchlostný zušľachťovací bit potrebný na inštaláciu 11-rýchlostných reťazí Campagnolo®.

11-Speed Peening Bit: 11-Speed Peening Bit je pohodlne uložený v základni rukoväte Tutto. Tento bit sa používa na inštaláciu 11-rýchlostných reťazí Campagnolo®, ktoré si vyžadujú peening počas inštalácie nitu reťaze. Bit sa ľahko vyberie z rukoväte a nasadí sa na koniec RPG, čo umožňuje inštaláciu 11-rýchlostných reťazí Campagnolo®.

Drážka na vodiaci kolík: Pre reťaze, ktoré na inštaláciu používajú vodiaci kolík, poskytuje Guide Pin Sheer Slot integrovaný nástroj na odstránenie vodiacej časti z inštalačných kolíkov. Po zatlačení hlavného čapu do reťaze jednoducho vložte vodiacu časť do strižnej štrbiny a otočte nástroj hore alebo dole.

    Prémiový nástroj na reťaze v dielenskej kvalite
    Vlastný fitovací číselník a RPG zabezpečujú vynikajúcu funkčnosť a spoľahlivosť
    Jediný nástroj na reťaze, ktorý potrebujete. Od jednorýchlostných až po 11-rýchlostné reťaze