-30%
Varianta neexistuje
Sleva 
-30%
20,10 Eur
28,80 Eur
s DPH
ks
Five Gloves

XR-AIR, zamýšlený jako ultra ventilační styl v rámci řady pokročilých cyklistických rukavic FIVE, má 3-D AirMesh vnější povrch s velkou voštinovou vrstvou, jejíž tloušťka poskytuje dodatečnou ochranu a odolnost proti oděru v lehkém balení. viac

Kód produktu: P00447Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem
Veľkosť Dostupnosť Cena  Množstvo
Five Gloves XR AIR White Red S Skladom 20,10 Eur
Five Gloves XR AIR White Red M Skladom 20,10 Eur

Five Gloves XR - AIR White Red

XR-AIR, zamýšlený jako ultra ventilační styl v rámci řady pokročilých cyklistických rukavic FIVE, má 3-D AirMesh vnější povrch s velkou voštinovou vrstvou, jejíž tloušťka poskytuje dodatečnou ochranu a odolnost proti oděru v lehkém balení.

Rukavice XR AIR, ktoré sú určené na mimoriadne odvetraný štýl v rámci radu pokročilých rukavíc FIVE bicycle, sa vyznačujú vonkajším povrchom AirMesh 3-D s veľkou hrúbkou voštiny, ktorý poskytuje mimoriadnu ochranu a odolnosť proti oderu v ľahkom balení. Určite poteší milovníkov úzkych single trackov. Teší sa optimálnej citlivosti ovládania a prúdeniu vzduchu, vďaka čomu je účinný a pohodlný za každých okolností. Vďaka pásu Lycra™ na zápästí sa XR AIR ľahko uzatvára pomocou chlopne Velcro® a jeho Pull'N'Ride™ záložky. Jeho palec je potiahnutý MicroWipe™, tkaninou z mikrotkaniny, ktorá umožňuje zotrieť pot skôr, ako sa vám dostane do očí. Jeho syntetická semišová koža AX Suede® Deuce hostí ventilačný panel z tkaniny Micro-Mesh, ktorý uľahčuje prúdenie vzduchu, čím znižuje riziko vzniku pľuzgierov. Na dlani je v mieste hypothenaru, teda v mieste nárazu pri páde, dômyselne umiestnená 3 mm gélová podložka. Široké logo FIVE so silikónovou potlačou prispieva k lepšej priľnavosti k riadidlám. Vďaka systému Touch Screen™ umožňuje model XR AIR manipuláciu s obrazovkami zariadení GPS alebo smartfónov. Zaručene pripravený na získanie čerstvého AIR!

  • Horní část se síťovinou s širokou strukturou AirMesh
  • Silikonový potisk na dlani, prstech a palci pro optimální uchopení na ovládacích prvcích
  • 3 mm zesílení v oblasti dlaně Air Gel
  • Lycra detaily
  • zapínání: Horní část na suchý zip a poutko, bezešvý strečový pás z lycry, pomůcka pro navlečení /svlečení
  • Prodyšná textilie 2,2 mesh mezi prsty
  • Loga: Sonic TPR svařované + silikonový potisk
  • Froté materiál na palci
  • Kompatibilní s dotykovou obrazovkou - Touchscreen
  • Hmotnost: přibližně 66 g (na pár ve velikosti M)
Parametre
Farba Biela