-10%
198 bodov do vernostného systému
Varianta neexistuje
Sleva 
-10%
198 Eur
220 Eur
s DPH
ks
Evoc

FR TRAIL BLACKLINE 20 je špičkový batoh s chráničom chrbta, ktorý ponúka optimálnu oporu na dlhšie cyklistické výlety a jazdy na trailoch viac

Kód produktu: 100104100Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem
Veľkosť Dostupnosť Cena  Množstvo
Evoc FR Trail Blackline 20 Black S Skladom 198 Eur
Evoc FR Trail Blackline 20 Black M/L Skladom 198 Eur

FR TRAIL BLACKLINE 20 je špičkový batoh s chráničom chrbta, ktorý ponúka optimálnu oporu na dlhšie cyklistické výlety a jazdy na trailoch.

- LITESHIELD SYSTEM ponúka 95 % tlmenie nárazov
- LITESHIELD SYSTEM AIR pre maximálne odvetrávanie chrbta
- Bederný pás AIRSHIELD SYSTEM pre ideálne pohodlie pri nosení
- KOMORA NA HYDRATAČNÝ SYSTÉM s objemom až 3 litre

Váha: 1400 g
Rozmery: 14 x 27 x 56 cm
Farba: Čierna
Veľkosti: M/L a XL
Objem: 20 l

VYCHYTÁVKY:

EVOC LITESHIELD BACK PROTECTOR- Kombinuje maximálnu ochranu proti pádu a ľahkú, vysoko účinnú konštrukciu s veľkou flexibilitou. Zároveň je úplne odolný voči teplotám. Podobne ako väčšina výrobcov športových prilieb používame konštrukciu z EPS, hoci tá naša je špeciálne prispôsobená požiadavkám na ochranu chrbta pomocou segmentového, viacvrstvového prístupu. Okrem vynikajúcich vlastností pohlcovania nárazov umožňuje táto koncepcia ochrany okamžite identifikovať poškodenie spôsobené pádom, aby bolo možné chránič individuálne vymeniť.

AIRO FLEX je mimoriadne pevný materiál, ktorý je priepustný a zároveň pružný. Používame ho na naše špičkové bedrové pásy, aby sme zabezpečili optimálny prenos záťaže na boky a zároveň maximálnu ventiláciu - pre maximálne pohodlie pri nosení. 

LITESHIELD SYSTEM AIR - Tento systém spája potrebnú blízkosť chrbta pre chránič chrbta s maximálnym odvetrávaním chrbta. Chrbtová časť je tesne priliehajúca a je vybavená veľkým centrálnym ventilačným kanálom a dvoma radmi "ventilačných mriežok": pásmi peny EVA pokrytými vzduchovou sieťovinou s ventilačnými otvormi a špeciálnou šikmou drážkou, ktorá zmenšuje kontaktnú plochu na chrbte a zlepšuje cirkuláciu vzduchu. Mimoriadne široký, ergonomicky tvarovaný bedrový pás je vyrobený z nášho materiálu AIRO FLEX. Týmto spôsobom sa hlavná záťaž - aj pri plne naloženom batohu - prenáša na boky, kde je fixovaná, a zároveň je zabezpečená optimálna priedušnosť. 

AIR CIRCULATION - Vďaka vertikálnemu vzduchovému kanálu je umožnené neustále voľné prúdenie vzduchu. Tým je zaistená optimálna ventilácia aj pri veľkej námahe vrátane veľkého množstva potu, aby nedochádzalo k ochladzovaniu citlivej oblasti obličiek.

Parametre
Farba Čierna
Veľkosť 20 L