“Testovanie produktov v 50 destináciach behom 20 rokov - tomu sa hovorí skúsenosť”

 Značka, u ktorej sa dá povedať, že určuje trendy, pokiaľ ide o design, komfort a ochranu. Poď sa na túto kvalitu ich produktov pozrieť z blízka.

 1999 Rakúsko

“Behom natáčania snowboardového videa na Arlbergu zažívame lavínu. Produktový designér Holger Feist si zraníl chrbát. Príčina: lavinová lopata v jeho batohu. Holgerov bezprostredný záver je, že batoh s chráničom chrbáta by tomu pravdepodobne zabránil. “A nápad na batoh s chráničom chrbta je na svete.

Ľadvinka IN, alebo OUT?

Asi najširšie využitie má ľadvinka práve na bajku. Tabu, ale rozhodne nie sú ani ďalšie športové aktivity. To, že je dobré voziť so sebou na bajku aspoň niektoré základné veci je snáď jasné a tým pádom sa ponúka otázka kam to všetko dať? Takže skvelé riešenie môže byť práve ľadvinka.

Napríklad táto EVOC Hip Pack  je skvelá voľba pre kratšie výlety. Naviac je k dispozícii v rôznych farebných  prevedeniach. 

Evoc systémy fungujú tak, že sa ti ľadvinka vôbec na bedrách nepohne. Takže? Môžeš to v kľude posielať vzduchom, ako budeš chcieť.

Pitný režim – to je to, o čo tu ide. Ľadvinky Evoc Hip Pack PRO  sú vybavený hydrovakom odpadá teda hľadanie studne s jazykom na veste. Antibakteriálny zásobník na vodu o objemu 1,5 l (konkrétne pre ľadvinky ) nájdeš mimo iných aj na našom eshope. Nutné je podotknúť, že sú vyrobené bez BPA (pre tých čo to zaujíma - Bisfenol A- chemická zlúčenina, ktorú vo výrobkoch mať naozaj nemusíš) a PVC. Najlepšia recenzia je vždy osobná skúsenosť a tu je jeden tip od bajkerky.

 „V ľadvinke je dostatočný priestor pre náradie a najnutnejšiu servisnú výbavu, malé občerstvenie a v neposlednej rade vreckovky. Príjemne sa nosí, aj keď veziem liter vody vo vaku a pri zjazde aj skákaní drží ako pribitá.”

Ideme na batohy tejto legendárnej značky