Varianta neexistuje
32,90 Eur
s DPH
ks
Gumbies

Letná obuv do mesta aj do prírody sú to nové žabky značky Gumbies. Sandále, čo ťa dovedú až na koniec sveta a späť. A nie len raz viac

Kód produktu: FFISL126Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem
Veľkosť EUR Dostupnosť Cena  Množstvo
Žabky Gumbies Classic Purple - fialové 37 Skladom 32,90 Eur
Žabky Gumbies Classic Purple - fialové 38 Skladom 32,90 Eur
Žabky Gumbies Classic Purple - fialové 40 Skladom 32,90 Eur

Žabky Gumbies Islander boli vyvinuté s vášňou pre outdoor, cestovanie a nezávislosť. Poskytujú slobodu minimalistickej obuvi, ale zároveň chránia chodidlá vďaka pevnej podrážke. Sandále Gumbies™ Scrambler sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá bezpečie, stabilitu a udržateľnosť. S ich anatomickou podrážkou môžete vyraziť na cestu okolo sveta, z popruhov z recyklovaných PET plastov bude zase jasať tvoja jemná koža a nejeden okoloidúci turista ti bude závidieť ich nadčasový design.Podrážka sandálov je silná a pružná, ale zároveň mimoriadne mäkká a ľahká ako pierko! Môžeš v nich nachodiť toľko kilometrov, koľko len budeš chcieť, kým ťa zastaví čas na večeru.

Podošva topánok Scrambler z recyklovanej gumy Gumtread™ sú pružné, odolné av teréne ťa podrží priľnavosť podobná pneumatikám. Biologicky odbúrateľné jutové vlákna sa zase postarajú o spevnenie a jej celistvosť.

Na popruhy Scrambler sa tiež môžeš spoľahnúť - udrží tvoju nohu maximálne stabilnú ako na chodníku v džungli veľkomesta, tak v džungli v Amazonskom pralese.

Parametre
Farba Fialová