Varianta neexistuje
L/XL pre obvod hlavy 58-61cm Skladom
38,70 Eur
s DPH
ks
SealSkinz

Útulná a bezpečná vodotesná ochrana viac

Kód produktu: 4055149334819Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem
Veľkosť Dostupnosť Cena  Množstvo
SealSkinz LED Roll Cuff Black L/XL pre obvod hlavy 58-61cm Skladom 38,70 Eur

 SealSkinz LED Roll Cuff Black


Útulná a bezpečná vodotesná ochrana

Spoľahlivý spoločník v chlade, vetre a tme. Čiapka Waterproof Cold Weather LED Roll Cuff Beanie je nielen 100 % nepremokavá, čo z nej robí zimnú čiapku novej úrovne, ale má aj LED diódu, ktorá vás udrží viditeľnými pri slabom osvetlení.

Mokrá a studená hlava môže v prírode spôsobiť rôzne nie príliš dobré veci. Táto čiapka s LED diódou Roll Cuff Beanie vás udrží v suchu a teple v daždi, snehu a bahne, počas búrlivých prechádzok so psom a svižných daždivých túr. Jediná univerzálna čiapka, ktorú budete potrebovať, aby vás udržala v suchu, bezpečí a pohodlí počas celej zimy.

cosy-and-safe-waterproof-protection


Ideálna na širokú škálu aktivít

Čiapku Roll Cuff Beanie SealSkinz navrhli tak, aby vás udržala v suchu, teple a chránila pri zimných prechádzkach, daždivých túrach, a dokonca aj pri práci vonku v chladnom a vlhkom počasí.

ideal-for-a-wide-range-of-activities


Pridaná ochrana, aby ste boli v bezpečí a viditeľní

Táto čiapka s LED diódami, ktorá vyžaruje jasné svetlo a zaručuje, že vás bude vidieť, vás udrží v slabom osvetlení, keď potrebujete byť viditeľní. Prepínajte medzi tromi nastaveniami jasu a verte, že budete v bezpečí a videní vďaka 240 hodinám výdrže batérie a viditeľnosti až do 500 m.

added-protection-to-keep-you-safe-and-seen


Útulná čiapka, ktorá je 100 % nepremokavá

Vďaka jedinečnej trojvrstvovej konštrukcii, ktorá kombinuje nepremokavú membránu s teplou a štýlovou vonkajšou vrstvou z akrylového úpletu a vnútornou vrstvou s flísovou podšívkou, vám bude teplo a príjemne v snehu, chlade a daždi.

a-cosy-hat-that-is-100%-waterproof-