-10% Výpredaj
Sleva 
-10%
19,30 Eur
21,50 Eur
s DPH
ks
Pedros

12-funkčný skladací multifunkčný nástroj viac

Kód produktu: 4055149470043Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Multifunkčné náradie Pedros RX Micro 12

12-funkčný skladací multifunkčný nástroj

Správne multifunkčné náradie môže byť rozdielom medzi dokončením najepickejšej jazdy vášho života a najdlhšou prechádzkou vášho života s pokazeným bicyklom.  Spoločnosť Pedro's využila svoje skúsenosti s výrobou profesionálneho dielenského náradia, aby vám zabezpečila dokončenie tejto epickej jazdy. 

Multifunkčné náradie Pedro's má nástroje vyrobené z tepelne spracovanej nástrojovej ocele na dosiahnutie pevnosti, vynikajúcu antikoróznu úpravu na dosiahnutie bezkonkurenčného dlhotrvajúceho výkonu a rukoväte z ľahkého, ale mimoriadne odolného kompozitného materiálu. Okrem toho má rukoväť zabudovaný doraz, ktorý umožňuje otočenie kľúčov o 270 stupňov pre pákový efekt a jednoduché použitie. 

Multifunkčné náradie Pedro's RxM spája efektívnu veľkosť a hmotnosť so základnými potrebami jazdca a obsahuje najnutnejšie náradie, ktoré potrebujete na opravu bicykla na ceste alebo na trase a na bezpečný návrat domov. Náradie RxM Multi-Tool váži 163 gramov a má 12 nástrojov vrátane šesťhranných kľúčov 2,5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, plochého skrutkovača, kľúča na špice m7 a odnímateľného reťazového nástroja v dielenskej kvalite s integrovanými kľúčmi na špice 3,2, 3,3 a 3,5 mm.

    163 gramov, 12-funkčné skladacie multifunkčné náradie
    Náradie vyrobené z tepelne spracovanej nástrojovej ocele na dosiahnutie pevnosti a vybavené vynikajúcou antikoróznou úpravou na dosiahnutie bezkonkurenčného dlhotrvajúceho výkonu
    Ergonomicky navrhnutá rukoväť z ľahkého, ale mimoriadne odolného kompozitného materiálu
    Obsahuje šesťhranné kľúče s priemerom 2,5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, plochý skrutkovač, kľúč na ramená m7 a odnímateľný nástroj na reťaze v dielenskej kvalite s integrovanými kľúčmi na ramená 3,2, 3,3 a 3,5 mm