-25% Výpredaj
Sleva 
-25%
22 Eur
29,30 Eur
s DPH
ks
Pedros

17-funkčný skladací multifunkčný nástroj viac

Kód produktu: 4055149470074Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Multifunkčné náradie Pedros ICM 17

17-funkčný skladací multifunkčný nástroj

Správne multifunkčné náradie môže byť rozdielom medzi dokončením najepickejšej jazdy vášho života a najdlhšou prechádzkou vášho života s pokazeným bicyklom. Spoločnosť Pedro's využila svoje skúsenosti s výrobou profesionálneho dielenského náradia, aby vám zabezpečila dokončenie tejto epickej jazdy.

Multifunkčné náradie Pedro's má nástroje vyrobené z tepelne spracovanej nástrojovej ocele na dosiahnutie pevnosti, vynikajúcu antikoróznu úpravu na dosiahnutie bezkonkurenčného dlhotrvajúceho výkonu a rukoväte z ľahkého, ale mimoriadne odolného kompozitného materiálu.

Multifunkčné náradie Pedro's ICM je ako škatuľa plná náradia, ktorá obsahuje všetky základné nástroje potrebné na opravu bicykla na trase a bezpečný návrat domov. Náradie ICM Multi-Tool váži 235 gramov a má 17 nástrojov vrátane šesťhranných kľúčov 2, 2,5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, kľúča na špice Mavic M7 a dvoch tradičných kľúčov na špice (3,2 a 3,5 mm), nástroja na reťaz, otvárača na fľaše, plochých a krížových skrutkovačov, dvoch pák na pneumatiky a torxov T25.

    Skladacie multifunkčné náradie s hmotnosťou 235 gramov a 17 funkciami
    Nástroje sú vyrobené z tepelne spracovanej nástrojovej ocele pre zvýšenie pevnosti a majú vynikajúcu antikoróznu úpravu pre bezkonkurenčný dlhotrvajúci výkon
    Ergonomicky navrhnutá rukoväť z ľahkého, ale mimoriadne odolného kompozitného materiálu
    Obsahuje šesťhranné kľúče 2, 2,5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, kľúče na ramená 3,2 mm, 3,5 mm a Mavic M7, nástroj na reťaz, otvárač na fľaše, ploché a krížové skrutkovače, dve páky na pneumatiky a Torx T25.