-10%
134 bodov do vernostného systému
Sleva 
-10%
134,90 Eur
149,90 Eur
s DPH
ks
Evoc

STAGE 18 je všestranný technický batoh. Séria sa vyznačuje systémom BRACE LINK, ktorý sa prispôsobuje individuálnej šírke ramien používateľa. Najlepší batoh pre všetkých, ktorí pri jazde na bicykli hľadajú maximálne pohodlie pri nosení a nekompromisné odvetrávanie chrbta. viac

Kód produktu: 100203613Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Evoc Stage 18 Curry Stone

STAGE 18 je všestranný technický batoh. Séria sa vyznačuje systémom BRACE LINK, ktorý sa prispôsobuje individuálnej šírke ramien používateľa. Najlepší batoh pre všetkých, ktorí pri jazde na bicykli hľadajú maximálne pohodlie pri nosení a nekompromisné odvetrávanie chrbta.

    AIR FLOW CONTACT SYSTEM ponúka dokonalé odvetrávanie chrbta
    BRACE LINK na optimálne nastavenie ramenných popruhov
    PRIESTOR NA NÁRADIE s rýchlym bočným prístupom (oddelený) 

Váha: 900 g
Rozmery: 12 x 28 x 50 cm
Farba: Curry Stone
Objem: 18 l

VYCHYTÁVKY:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Požiadavkou je preniesť zaťaženie do ťažiska tela tak, aby bolo neutrálne, a zároveň minimalizovať kontaktnú plochu s chrbtom. Tento rozpor sme vyriešili tým, že sme prakticky presunuli chrbát, kde sú všetky ventilačné prvky, ako sú veľké ventilačné kanáliky a špeciálne drážkované a perforované podložky EVA za sieťovinou, na vnútornú stranu. Vďaka tomu batoh dobre prilieha k chrbtu a zároveň poskytuje optimálne odvetrávanie chrbta. 

BRACE LINK - Systém BRACE LINK dokonale prispôsobuje ramenné popruhy šírke ramien športovca. Toto automatické nastavenie podporuje prenos záťaže do ťažiska tela a zároveň minimalizuje kontaktné plochy s chrbtom a ramenami. Vďaka systému BRACE LINK je možné nosiť aj krčnú ortézu. 

Parametre
Farba Žltá
Veľkosť 18 L