-10%
116 bodov do vernostného systému
Sleva 
-10%
116,90 Eur
129,90 Eur
s DPH
ks
Evoc

Vysoko technologické zariadenie na nosenie bez chrbta s optimalizovaným vetraním na hydratáciu a ďalšie nevyhnutné potreby na kratších jazdách. S dostatočným priestorom na hadičku, nejaké náradie a 1,5l hydratačný systém je vybavený veľmi vyladeným systémom, ktorý je extra komfortom, ktorý nazývame VENTI FLAP: zväčšite vzdialenosť na chrbte pri stúpaní a utiahnite ho k bokom pri zjazde, jednoducho potiahnutím za šnúrku! viac

Kód produktu: 102504236Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Evoc Hip Pack Pro 3 Hydration Blade 1,5  Denim

Vysoko technologické zariadenie na nosenie bez chrbta s optimalizovaným vetraním na hydratáciu a ďalšie nevyhnutné potreby na kratších jazdách. S dostatočným priestorom na hadičku, nejaké náradie a 1,5l hydratačný systém je vybavený veľmi vyladeným systémom, ktorý je extra komfortom, ktorý nazývame VENTI FLAP: zväčšite vzdialenosť na chrbte pri stúpaní a utiahnite ho k bokom pri zjazde, jednoducho potiahnutím za šnúrku!

HIP PACK HYDRATION BLADDER 1,5 je súčasťou balenia

AIR FLOW CONTACT SYSTEM ponúka dokonalé odvetrávanie chrbta
VENTI FLAP pre nastavenie režimu stúpania a klesania
KOMORA NA NÁRADIE (samostatná, rýchlo prístupná)

Váha: 350 g
Rozmery: 8 x 18 x 28 cm
Farba:  Denim
Objem: 3 l

VYCHYTÁVKY:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Požiadavkou je preniesť zaťaženie do ťažiska tela tak, aby bolo neutrálne, a zároveň minimalizovať kontaktnú plochu s chrbtom. Tento rozpor sme vyriešili tým, že sme prakticky presunuli chrbát, kde sú všetky ventilačné prvky, ako sú veľké ventilačné kanáliky a špeciálne drážkované a perforované podložky EVA za sieťovinou, na vnútornú stranu. Vďaka tomu batoh dobre prilieha k chrbtu a zároveň poskytuje optimálne odvetrávanie chrbta. 

VENTI FLAP umožňuje odklopenie zadného dielu pre maximálnu ventiláciu, a tým aj väčšie pohodlie pri nosení. Počas dlhších výstupov môžete zväčšiť vzdialenosť od chrbta otvorením nastavovacieho pásu, čím sa zvýši cirkulácia vzduchu. Počas zostupov môžete vzdialenosť opäť zmenšiť, čo potom zabezpečí, že batoh pevne sedí a je úplne neutrálny voči pohybu.  

Parametre
Farba Modra
Veľkosť 3 L