-10%
189 bodov do vernostného systému
Varianta neexistuje
M/L Skladom
Sleva 
-10%
189 Eur
210 Eur
s DPH
ks
Evoc

Batoh EVOC FR TOUR 30 sa dodáva ako technický batoh s integrovaným chráničom chrbta. S objemom 30 litrov ponúka batoh s chráničom dostatok priestoru na všetko, bez čoho sa nechcete zaobísť ani na viacdňových cyklistických výletoch. viac

Kód produktu: 42029291-1Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem
Veľkosť Dostupnosť Cena  Množstvo
Evoc FR Tour 30 Black - Veľkosť: M/L M/L Skladom 189 Eur

Evoc FR Tour 30 Black

Batoh FR TOUR 30 sa dodáva ako technický batoh s integrovaným chráničom chrbta. S objemom 30 litrov ponúka batoh s chráničom dostatok priestoru na všetko, bez čoho sa nechcete zaobísť ani na viacdňových cyklistických výletoch.

- Chránič chrbta LITESHIELD BACK PROTECTOR ponúka 95 % absorpciu nárazov.
- Hlavná priehradka s priechodným otvorom
- Komora s hydratačným systémom s objemom až 3 litre 

Váha: 1500 g
Rozmery: 22 x 27 x 56 cm
Farba: Čierna
Veľkosť: M/L
Objem: 30 l

VYCHYTÁVKY:


EVOC LITESHIELD BACK PROTECTOR - kombinuje maximálnu ochranu pred nárazmi a ľahkú, vysoko výkonnú konštrukciu s veľkou flexibilitou. Zároveň je úplne odolný voči teplotám. Podobne ako väčšina výrobcov športových prilieb používame konštrukciu z EPS, hoci tá naša je špeciálne prispôsobená požiadavkám na ochranu chrbta pomocou segmentového, viacvrstvového prístupu. Okrem vynikajúcich vlastností pohlcovania nárazov umožňuje táto koncepcia ochrany okamžite identifikovať poškodenie spôsobené pádom, aby bolo možné chránič individuálne vymeniť.

SYSTÉM LITESHIELD - Nevyhnutnou súčasťou systému batohu s chráničmi je mimoriadne široký, ergonomicky tvarovaný neoprénový bedrový pás so zapínaním na suchý zips a veľkou odolnou prackou. Tento systém prenáša hlavnú záťaž na boky. Ergonomicky strihané ramenné popruhy zároveň udržiavajú batoh pohodlne v preddefinovanej polohe a zaručujú dokonalú ochranu chrbta. 

Parametre
Farba Čierna
Veľkosť 30 L