-10%
179 bodov do vernostného systému
Sleva 
-10%
179,10 Eur
199 Eur
s DPH
ks
Evoc

EXPLORER PRO 30 je všestranný turistický batoh na neobmedzené cyklistické dobrodružstvá. Vďaka dostatočnému úložnému priestoru a vycibrenej správe priehradiek má všetko, čo by ste na túre potrebovali, svoje miesto presne tam, kde to potrebujete. Ponúka vynikajúci komfort nosenia vďaka maximálnemu odvetrávaniu chrbta a absolútnej neutralite prenosu nákladu. viac

Kód produktu: 100210100Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Evoc Explorer Pro 30 Black

EXPLORER PRO 30 je všestranný turistický batoh na neobmedzené cyklistické dobrodružstvá. Vďaka dostatočnému úložnému priestoru a vycibrenej správe priehradiek má všetko, čo by ste na túre potrebovali, svoje miesto presne tam, kde to potrebujete. Ponúka vynikajúci komfort nosenia vďaka maximálnemu odvetrávaniu chrbta a absolútnej neutralite prenosu nákladu.

BRACE LINK Neutrálny prenos nákladu 

EXTRA ŠIROKÉ BOKOVÉ KRÍDLA - extra široké bedrové "krídla" s veľkými priehradkami na zips.
ROLL BOTTOM - na vnútorné oddelenie alebo úpravu objemu
WASH POUCH - samostatný vak na bielizeň

Váha: 1350 g
Rozmery: 19 x 27 x 53 cm
Farba: Čierna
Objem: 30 l

VYCHYTÁVKY:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Požiadavkou je preniesť zaťaženie do ťažiska tela tak, aby bolo neutrálne, a zároveň minimalizovať kontaktnú plochu s chrbtom. Tento rozpor sme vyriešili tým, že sme prakticky presunuli chrbát, kde sú všetky ventilačné prvky, ako sú veľké ventilačné kanáliky a špeciálne drážkované a perforované podložky EVA za sieťovinou, na vnútornú stranu. Vďaka tomu batoh dobre prilieha k chrbtu a zároveň poskytuje optimálne odvetrávanie chrbta. 

BRACE LINK - Systém BRACE LINK dokonale prispôsobuje ramenné popruhy šírke ramien športovca. Toto automatické nastavenie podporuje prenos záťaže do ťažiska tela a zároveň minimalizuje kontaktné plochy s chrbtom a ramenami. Vďaka systému BRACE LINK je možné nosiť aj krčnú ortézu. 

CIRKULÁCIA VZDUCHU - Vďaka vertikálnemu vzduchovému kanálu je umožnený stály voľný prietok vzduchu. Tým sa zabezpečuje optimálna ventilácia aj pri veľkej námahe vrátane veľkého množstva potu, aby sa zabránilo ochladeniu citlivej oblasti obličiek.

AIRO FLEX je mimoriadne pevný materiál, ktorý je priedušný a zároveň pružný. Používame ho pre naše špičkové bedrové pásy, aby sme zabezpečili optimálny prenos záťaže na bedrá, ako aj maximálnu ventiláciu - pre maximálny komfort pri nosení.  

BODY HUGGING - Charakteristickým znakom strihu EVOC BODY HUGGING je, že ťažisko batohu je umiestnené čo najbližšie k telu, čím sa záťaž rozloží na veľkú plochu a prenesie sa na boky. 

2 STEP ZIP SYSTEM - Konštrukcia 2-STEP-ZIP SYSTEM umožňuje prístup do hlavného priestoru batohu dvoma spôsobmi. Verzia s horným uzatváraním je pohodlná, keď ste na cestách. 

Parametre
Farba Čierna
Veľkosť 30 L