hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 4 z 5
29,30 Eur
s DPH
ks
Pedros

Čistič reťaze Chain Pig II zmení tvoj pohľad na čistenie reťaze. viac

Kód produktu: 4055149470401Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Čistič reťaze Pedros Chain Pig 2

Čistič reťaze Chain Pig II zmení tvoj pohľad na čistenie reťaze. Stačí jedno použitie nášho najnovšieho odmasťovacieho prostriedku bez rozpúšťadiel a aj ty sa staneš veriacim, tak ako mnohí jazdci a skeptickí profesionálni mechanici.

Chain Pig II poskytuje jednoduchý, účinný a efektívny spôsob čistenia reťaze bez toho, aby ste narobili neporiadok alebo plytvali cenným odmasťovačom. Každý prvok bol navrhnutý tak, aby prekonal a prežil konkurenciu.

Perfetne funguje v kombináciou s odmasťovačom Pedros Bye Grease

Horné a dolné telo sú vyrobené zo superpevného plastu odolného voči chemikáliám a nárazom a nový Chain Pig II má nové ramená gombíkov z nehrdzavejúcej ocele spolu s ďalšími vylepšeniami, ktoré ešte viac zvyšujú odolnosť. Kefové kolieska, ktoré majú najťažšiu úlohu v každom čističi reťazí, majú väčší priemer štetín optimalizovaný na tuhosť, účinný čistiaci výkon a vynikajúcu odolnosť. Háčik na reťaze bez ťahania mení pravidlá hry a poskytuje jednoduché používanie, skutočné ovládanie bez použitia rúk a nastavenie umožňujúce vážne vysoké rýchlosti chodu, ktoré zvyšujú účinnosť a efektivitu.

Chain Pig II bol navrhnutý aj na efektívne čistenie a používanie odmasťovača. Systém umožňuje efektívne čistenie s použitím iba 30 ml odmasťovacieho prostriedku. Kefy prvého stupňa účinne vyťahujú odmasťovač zo zásobníka na reťaz. Reťaz sa potom drhne zo všetkých uhlov a nakoniec sa pretiahne cez veľkú odolnú špongiu, ktorá odvádza prebytočnú a znečistenú kvapalinu z reťaze, čím sa minimalizuje neporiadok a kvapkanie. Špongiou sa reťaz aj utiera, filtrujú sa väčšie nečistoty a použiteľný odmasťovač sa vracia späť na ďalšie čistenie.

    Profesionálne kefky a superabsorpčná špongia si dávajú špinu z reťaze na raňajky a sú vždy hladné po ďalších
    Chirurgicky vylepšený hardvér z nehrdzavejúcej ocele a tvarovanie tela pripravené na epické bitky s hnacím ústrojenstvom
    Inovatívny rýchloupínací uzáver a háčik na prehadzovačku bez ťahania pre jednoduché používanie a ovládanie bez použitia rúk
    Štíhly a priemerný, tento borec potrebuje len 1 uncu odmasťovacieho prostriedku