Čo je bicykel bez pedálov? Spomeň si na okamih, keď sa všetko spojilo. Valí sa vzduchom v dokonalej rovnováhe, každý úder do pedálov poháňa život do prvej jazdy. V spoločnosti Xpedo rozumejú momentu, keď sa veci spájajú. Preto sa spoločnosť Xpedo zameriava výlučne na pedále. Nezávisle na sebe dokončia bicykel. So značkou Xpedo sa posúvaš vpred.

Spoločnosť Xpedo, ktorá sa zrodila z vášne a inovácií v rodine najväčšieho svetového výrobcu pedálov, testuje a skúša pedále už viac ako 30 rokov. Či už ide o šprint do cieľa, big air, dochádzanie do práce alebo jazdu na sladkom singletracku, Xpedo vyrába pedále pre každého jazdca.

Ak hľadáš pedále, spoločnosť Xpedo ti ponúka viacero možností. Dizajny Xpedo sú založené na precíznej výrobe a vášni pre cyklistiku, vďaka čomu vám prinášajú produkt, ktorý je zameraný na detaily bez toho, aby vás obmedzoval. Neustále sa zdokonaľujú a testujú podľa najvyšších štandardov, aby bol váš zážitok z jazdy bezkonkurenčný.

Rýchle info
MTB SPD pedále Xpedo AMBIX Black

MTB SPD pedále Xpedo AMBIX Black

Nie je skladom
89,50 Eur
FLAT alebo SPD? Niekedy potrebuješ obe. Konštrukcia Dual-Access umožňuje jazdcom bez obáv vyraziť do neznámého terénu. Na jednej strane…
Rýchle info
MTB Flat pedále Xpedo Faceoff 18 Black Silver

MTB Flat pedále Xpedo Faceoff 18 Black Silver

Nie je skladom
85,50 Eur
Modulárna nárazuvzdorná konštrukcia pedálov FACEOFF 18 odolná voči nárazom je kombináciou pôvodných modulárnych prvkov spolu s novými…