Žijeme, dýchame a spíme na dvoch kolesách. Každú sezónu pretekáme na ceste aj mimo nej. Každý rok najazdíme tisíce kilometrov. Každý deň dochádzame do práce na bicykloch. Nie sme však profesionálni pretekári. Obdivujeme dedičstvo veľkých Tour, ale nevieme sa zorientovať, kto v súčasnosti jazdí za ktorý tím.

 

Spoločnosť RONDO sme založili, pretože sme chceli vytvoriť bicykle pre skutočných cyklistov, ako sme my a pravdepodobne aj vy. Pre ľudí, ktorí nemajú čas strácať čas rečami a chcú ísť rovno k veci. Ľudí, ktorí radi nakopú všetkým zadky na miestnych pretekoch, pokoria svoje PR v stúpaní, ale aj absolvujú pohodovú jazdu na šotoline s priateľmi. Spoločnosť RONDO sme založili, pretože sme chceli vytvoriť bicykle, ktoré sú krásne - technicky aj vizuálne. Bicykle, ktoré vyčnievajú z davu. Spoločnosť RONDO sme založili, pretože sme chceli zmeniť spôsob, akým sú bicykle s padacími tyčami vnímané, a to tak cestnými, ako aj horskými cyklistami. Úplne milujeme sledovať tváre našich kamarátov, ktorí sa zúčastňujú cestných pretekov, keď sa prvýkrát dostanú na štrk a úplne si to zamilujú. Alebo vidieť našich kamarátov na MTB, ako žiaria radosťou ako deti, keď nasadnú na dropy a idú na plný plyn po miestnych trailoch.

 

Vďaka 15 rokom skúseností s výrobou bicyklov sme zostavili nový tím, ktorý zahŕňa najlepších priemyselných a grafických dizajnérov, inžinierov, jazdcov a skúsených obchodných manažérov. Tu sme.

Rýchle info
Rondo Ruut AL 1 Teal Black

Rondo Ruut AL 1 Teal Black

Skladom
2084,60 Eur
Model, jenž postavil základní kámen cesty, která formovala dějiny modelů RUUT. Hned od svého prvního vstupu na scénu v roce 2017, RONDO…
Rýchle info -10% CASH BACK
Rondo Mylc CF1

Rondo Mylc CF1

Skladom
3990 Eur
MYLC CF1 je lehké gravelové kolo pro otevřený terén a kompletní zážitek z jízdy v terénu
Rýchle info Akcia -15% Výpredaj
Rondo Mylc CF2

Rondo Mylc CF2

Skladom u dodávateľa
2541,50 Eur 2990 Eur
MYLC CF2 s pasivně odpruženým karbonovým rámem je tou správnou volbou pro nespoutaná dobrodružství.
Rýchle info Akcia -15% Výpredaj
Rondo Ruut AL 2 Black

Rondo Ruut AL 2 Black

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom u dodávateľa
1346,60 Eur 1584,20 Eur
RUUT AL2 je skvělým univerzálním zařízením pro základní úroveň. Je to ideální volba pro zimní tréninkové kolo, kolo na dojíždění do práce…