NS  Bikes

NS Bikes o sebe:

Myslenie na budúcnosť. Otvorená myseľ. Záujem o to, čo robíme. Počúvanie našich jazdcov. Tvrdá práca na dosiahnutí výsledkov, ktoré sme si naplánovali. Nevzdávať sa niekde uprostred cesty. Robiť len to, čo dokážeme najlepšie. Robiť veci inak.

 

To je len niekoľko hlavných myšlienok, ktoré nás sprevádzajú od začiatku existencie spoločnosti NS Bikes.

 

Keď sme začali pracovať na našom prvom ráme Streetlegal, takmer každý neveriacky krútil hlavou. Iste, bol to bláznivý projekt. V tom čase nikto neveril, že by sme to s ním mohli niekam dotiahnuť. Ale my sme to riskli. Presadili sme projekt a postavili rámy. A hádajte čo? Všetky sme predali oveľa rýchlejšie, ako sme plánovali. Ako to? Nuž, pravdepodobne preto, že rám navrhli a vyvinuli SKUTOČNÍ pokrokoví jazdci a náhodou sa našlo niekoľko ďalších SKUTOČNÝCH pokrokových jazdcov, ktorí potrebovali takýto produkt. Nie je ich veľa, ale dosť na to, aby nás inšpirovali a dali nám pocit, že niekto oceňuje to, čo robíme.

 

Rovnaký príbeh sa opakoval aj pri niekoľkých ďalších produktoch... vždy sme počuli hlasy, ktoré pochybovali, či to, čo robíme, má na trhu nejakú šancu. Ale nakoniec sa vždy ukázalo, že aj tie najbláznivejšie koncepty boli úspešné.

 

Zaujímavé je, že niektoré spoločnosti skutočne vyrábajú svoje úplne nové rámy na základe nášho návrhu z roku 2003 - ale čo z toho? Odvtedy prešli naše rámy asi desiatimi vývojovými verziami. Jazdci sa vyvíjajú, šport sa vyvíja, takže naše produkty sú vždy v popredí. Vždy sa menia, prispôsobujú.

 

Naše nové produkty prešli za posledných niekoľko rokov dlhú cestu. A nehanbíme sa priznať, že niečo sa dá zmeniť, niečo vylepšiť. V skutočnosti, bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme, nedokážeme sa každý rok zdržať toho, aby sme všetko prepracovali. Ak sa dá niečo zlepšiť - jednoducho to musíme urobiť.

 

Myslím si, že ďalšia vec, ktorá definuje spoločnosť NS, je, že je to spoločnosť zameraná na výrobu vysoko špecializovaných výrobkov pre úzku skupinu zákazníkov. To znamená, že pochybujeme, či sa NS niekedy stane voľbou zákazníka typu "Hej, chcem si kúpiť horský bicykel, lebo je to cool". Začínajúci jazdec pravdepodobne neocení ani detaily, ktoré robia naše výrobky špeciálnymi. A znamená to, že si môžete byť celkom istí, že ak stretnete niekoho na NS, bude hovoriť rovnakým jazykom ako vy, bez ohľadu na to, z akej krajiny pochádza.

 

V budúcnosti dúfame, že ľudia budú krútiť hlavou, keď im nabudúce ukážeme náš nový dizajn. Znamená to, že stále myslíme inak. A to je dobré.

Szymon Kobylinski

NS Bikes

Rýchle info Novinka
NS Bikes Zircus 24

NS Bikes Zircus 24

Skladom
779 Eur
Zircus 24 je správně zmenšené zábavné kolo NS, které je ideálním nástrojem pro zvládnutí dovedností na pump tracku, učení bunny hopů,…
Rýchle info Novinka
NS Bikes Fuzz 27,5

NS Bikes Fuzz 27,5

Skladom
4299 Eur
Klasický 27,5" model Fuzz je na trhu již nějakou dobu a osvědčil se ve světě závodů, profesionálního freeridu i každodenního používání.
Rýchle info Novinka
NS Bikes Define AL 150 2

NS Bikes Define AL 150 2

Skladom
3124,60 Eur
S více než 150mm zdvihem vzadu a 160mm vidlicí se tento slitinový devětadvacítkový bike dokáže prosadit i v těch nejdrsnějších podmínkách a…
Rýchle info Novinka
NS Bikes Define AL 130 2

NS Bikes Define AL 130 2

Skladom
3270 Eur
Jedná se pravděpodobně o jedno z nejuniverzálnějších kol v nabídce. Jezdi nahoru a dolů po horách - celý den, každý den.
Rýchle info Novinka
NS Bikes Define AL 130 1

NS Bikes Define AL 130 1

Skladom
4097 Eur
Jedná se pravděpodobně o jedno z nejuniverzálnějších kol v nabídce. Jezdi nahoru a dolů po horách - celý den, každý den.