Kombinézy na bicykel - Veľkosť - XS

Obleč si kombinézu na bike od Dirtlej a hoď za hlavu leják, vietor a bahno. All-mountain, downhill aj enduro jazdu si vychutnaj navzdory počasiu – ta správna cyklistická kombinéza ťa ochrání od hlavy až k päte pred všetkým, čo iného jazdca od bajkovačky odradí. Spoľahni sa na superodolný trojvrstvový materiál cyklo kombinéz Dirtlej Dirtsuit.

Kúzlo Dirtlej Dirtsuit tkvie v designe

Keď sa povie nepremokavá kombinéza na bike, už počuješ ten šuštiak a cítíš tu nepriedyšnosť? Na toto u Dirtlej zabudni. Iba čo zapneš (vodeodolný) zip, pocítíš to blaho.

Nezdolateľný matroš

Vodeodolné cyklistické kombinézy Dirtlej sú totiž designované tak, aby sa v nich dobre hýbalo a sedelo a aby v nich nebolo teplo, ale ani zima. Ich materiál tvoria tri vrstvy technických látok, pod ktoré nezaleze vietor, zima, vlhkosť ani špina, nech už sa rútiš po sebabahnitejšiom traile.

Neprekonateľný štýl a funkčný design

Na prvý pohľad celkom minimalistický design ťa prekvapí svojou mega funkčnosťou. Chvíľku ti zaberie, kým spočítaš všetky ventilačné otvory, zato hneď ti bude jasné, ako klasickú kombinézu premeniť na krátku cyklo kombinézu. Stačí odopnúť nohavice od kolien dole a rukávy u lakťov. 

Oceníš taktiež množstvo vodeodolných káps a vychytávky typu manžety na rukávoch, pútka na nohaviciach k upevneniu k šnúrkam a dalšie, je to model od modelu.

Pokiaľ hľadáš niečo menej hardcorového, mrkni na Dirtlej cyklo nohavice alebo nepromokavé bundy na bicykel.

Dirtlej Dirtsuit je oblečenie na enduro, ale aj na cestu do ofisu

Vo všedné dni kravaťák / office lady, o víkendoch pirát(ka) trailov? Kombinéza na bajk Dirtlej Dirtsuit sa ti bude hodiť taktiež na cestu do práce, ktorú absolvuješ na bicykli aj vtedy, keď to vypadá na orkán. Iba ju po víkendovom enduro besnení nezabudni vyprať (max. na 30C), nech sa ti na office oblečko nevydrolí zaschnuté bahno.

Pokukaj sa po Dirtlej pánskej cyklo kombinéze, dámskej cyklo kombinéze alebo po detskom modele pre malého milovníka bahna.