Five Ten Sleuth - Veľkosť EUR - 48

Hľadáš vo svete cyklo topánok partiaka na pojazd metom, na niaku tu chôdzu a trebárs aj na skate? Koženné topánky Five Ten Sleuth si ťa získajú svojou univerzáľnosťou aj parádnym designom. Sleuthy dobre poslúžia a ešte narobia parádu.

Do mesta jedine štýlovo – v topánkach Five Ten Sleuth

Pokiaľ tvoje srdce bije v rytme mesta, vyžívaš sa pri BMX jazde alebo fandíš aj skatu, Fiveteny Sleuth sú stvorené priamo pre teba. Patria medzi mäkšie topánky, a tak ich v pohode zvoľ aj na vychádzku. Vyber si zo semišového prevedenia v hravých farebných kombináciách, alebo naopak siahni po jednofarebnom elegantnejšiom kúsku. 

Spoľahlivá podrážka ako u ostatných Five Ten topánok

Síce sa s modelom Sleuth nevydáš na zablátený trail, pri mestských trikoch na bajku však protiklzovú podrážku určite oceníš. Královnu všetkých podrážok, gumovú podošev Stealth® C4 poznáš trebárs z modelov Five Ten Hellcat alebo legendárnych Five Ten Freerider. Vzorok Micro-Dotty™ ti zaistí optimálny cit pre pedál. 

V Sleuthoch v pohode aj cez leto 

V zime v nich nezmrzneš (hlavne v kombu s dobrými vodeodolnými ponožkami) a v lete ti vo Five Ten Sleuth bude taktiež príjemne. Semiš pekne odvetráva.