Five Ten Hellcat PRO - Veľkosť EUR - 47 1/3

Topánky Five Ten Hellcat PRO ti budú skvslým parťákom pri zdolávaní terénu, či už sa venuješ freeridu, downhillu alebo enduru. Legendárna podrážka Stealth® Marathon, vystužená špica, tvarovaná vnútorná vložka, účinné tlmenie vibracií a ako bonus výborné odvetranie – Hellcat PRO si zamiluješ.

V topánkach Hellcat PRO do bahna a medzi kameňmi

Podrážka Stealth® je jedná z vecí, ktorá robí Five Ten obuv Five Ten obuvou. Vďaka nej ti noha nezíjde z pedálov, keď to rozbalíš z kopca alebo na blatistom traile, a to ani nemusíš (ale môžeš) mať SPD. Vystužená špica modelu Hellcat PRO zaistí, že ti kamene, ktoré cestou stretneš, neohrozia prsty na nohách. 

Supervzdušný materiál pre skvelé odvetranie

Potrebovali by tvoje nohy pri jazde trošku čerstvého vzduchu? Dopraj im ho. Cyklo topánky Hellcat PRO kombinujú syntetickú kožu s textilnym materiálom, ktorý umožňuje nohám „dýchat“. Voľne dýchať budú aj všetci okolo, až si odvetrané topánky zhodíš z nôh.

Five Ten Hellcat PRO vs. Five Ten Hellcat

Nie všetkým sa ale noha veľmi potí. Takí šťastlivci si potom kľudne vystačí s modelom Five Ten Hellcat, ktoré sa lýšia vrchným materiálom (iba syntetická koža). Vďaka kombinovanému materiálu sú ale Five Ten Hellcat PRO o niečo ľahší než základný model.