Five Ten Freerider PRO - Doprava zdarma

Hľadáš cyklo obuv, ktorú využiješ pre downhill, enduro, all mountain, freeride a možno taktiež aj na niake to chodenie po meste? Tu je: ikonické topánky  Five Ten Freerider PRO si zamiluješ pre ich univerzálnosť a perfektnú priľnavosť na flat pedáloch za každých podmienok. 

Prenos energie s každým šliapnutím

Model Five Ten Freerider PRO je pro tých, ktorí si dokážu dať do tela – väčšiu pevnosť a tuhosť legendárnej podrážky S1TM dotty ti zaručí optimálny prenos energie do pedálov, či už šliapeš do kopca, alebo sa rútíš lesným trailom. 

Vymakaná cyklo topánka pre náročného jazdca

Aby boli Freeridery PRO pripravené fakt na všetko, nájdeš u nich ochranné prvky na špičke aj päte. Podobne ako tuchšia podrážka ti aj vystužená podošva pomôže efektívne šliapať.

Porovnaj matroš

Pokiaľ ide o materiál, vedľa populárnej klasiky zo syntetickej kože mrkni aj na textilné provedenie (syntetika v kombu s priadzou). Model Freerider Pro Canvas niesú žiadne obyčajné plátenky. 

Ak ti je aj toto málo, bež ešte ďalej – v topánkach Freerider Pro Mid VCS s vyvýšenou konštrukciou a zapínánim na sucháč ťa neohrozí ani mokré podmienky a bahníčko.

Freerider PRO vs. Freerider

Ešte stále nemáš istotu, ktorý model zvoliť? Keď už nič, rozhodovanie ti môže uľahčiť to, že zatiaľčo tuchšie a užšie Freerider PRO lepšie pasuje na úzke a dlhšie nohy, v topánkach Five Ten Freerider je dobre i širokým nohám a vyšším nártom.