Cyklistické topánky Five Ten - Veľkosť EUR - 45 1/3

Rýchle info Akcia -25%
Five Ten Trailcross GTX Grey

Five Ten Trailcross GTX Grey

Skladom
134,90 Eur 179,90 Eur
Poriadná nepromokavá topánka v spojení s podrážkou Five Ten Stealth Phantom, naviac s bonusovými zvýšenými manžetami, ktoré udržia prach a…
Rýchle info Akcia -30%
Obuv Five Ten Impact Sam Hill

Obuv Five Ten Impact Sam Hill

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
104,70 Eur 149,50 Eur
Obľúbený model downhillových topánok s vysokou mierou ochrany nesúci meno legendy Sam Hill.
Rýchle info Akcia -25%
Five Ten Trailcross GTX

Five Ten Trailcross GTX

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
134,90 Eur 179,90 Eur
Poriadná nepromokavá topánka v spojení s podrážkou Five Ten Stealth Phantom, naviac s bonusovými zvýšenými manžetami, ktoré udržia prach a…

Obuj si legendu. Neprekonateľné cyklo topánky Five Ten ťa podržia v každom teréne, za každého počasia a pri každej disciplíne. Zamiluješ si nekĺzavú podrážku z patentovanej gumennej zmesi, odolný materiál, streetwearový design, vynikajúci výkon a hlavne ich univerzálnosť – obuv 5.10 ti skvelo poslúžia pri blbnutí na biku a pri turistike.

Charles Cole a jeho vízia dokonalých športových topánok

Hviezda cyklo obuvi Five Ten stúpa od roku 1985, keď sa v hlave Charlesa Cola zrodil nápad vytvoriť športové topánky, ktoré zvládnu všetko. Od tej doby sa značka posúva stále vpred, vyvíja a testuje topánky v spolupráci s profesionálnymi jazdcami, ktorí ich rozhodne nešetria. K tebe sa už dostanú iba také modely, ktoré obstáli u svetových špičiek, akými sú Chris Kovarik, Nathan Rennie alebo Sam Hill.

Prečítaj si o legendárnych Five Ten topánkach viac

Vymakaná podrážka STEALTH RUBBER

Revolúciu v designe cyklistických topánok rozpútala podrážka STEALTH RUBBER. Tí, čo si do tej doby mysleli, že istotu nohy na pedáloch im zaručí iba SPD obuv, si to myslieť prestali. Recept na namiešanie zázračne gumovej zmesi, ktorá zaručí, že ti noha s pedálom vzplynú v jedno, si značka Five Ten nechala patentovať. 

Priľnavá podrážka sa každopádne stala must-have vo výrobe moderných cyklistických topánok. Mrkni taktiež na kúsky od nezávislej rakúskej značky First Degree

Modely Five Ten topánok pre náročných profi a hobby jazdcov

Ak ti srdce bije pre downhill, enduro, gravel, singletraily, allmountain, alebo pre pohodičku na obecnej cyklo ceste, nájdeš medzi cyklo topánkami Five Ten tie pravé. Zorientuj sa v základných modeloch:

  • Five Ten Freerider – král univerzálnych cyklistických topánok na freeride, ktoré zvládnu aj bežné nosenie na pešo, ideálne aj pre širšiu nohu. Rátaj s vynikajúcim dosadom na pedále.

  • Five Ten Freerider PRO tužšia a ľahšia užšia varianta modelu Freerider s vystuženou podošvou pre ešte efektivnejšie šlapanie do pedálov.

  • Five Ten Trailcross – mladší kúsok, ktorý čo do univerzálnosti smelo konkuruje modelu Freerider. Podrážka Trailcrossu je ale o niečo mäkšia.

  • Five Ten HellcatSPD partiaci do náročného terénu, kde ti ich vystužená špička ochráni pedikúru.

  • Five Ten Hellcat PRO – kombinujú  syntetickú kožu s textilnym materiálom, a tak sú vzdušnejšie a o niečo ľahšie než klasické Hellcaty. Špičku majú rovnakú.

  • Five Ten Sleuthkoženní kamaráti do mesta, na BMX a na skate. Podrážku Stealth® C4 najdeš aj na modele Hellcat alebo Freerider.

  • Five Ten Kestrelnajtužší SPD kúsok od Five Ten s karbonom v podrážke. Pokiaľ ti ide o dokonalé obopnutie nohy, vyskúšaj model s boa systémom.