Cyklistické topánky First Degree - Veľkosť EUR - 38

Rýchle info -10%
Obuv First Degree Arcade - blue

Obuv First Degree Arcade - blue

Skladom
112,60 Eur 125,10 Eur
Farba Modra
Novinkou v kolekcrii bike bot značky First Degree je model Arcade. Je to všestranná a spoľahlivá obuv, ktorú využiješ nielen pre chvíle na…

Kamene, korene, štrk, nástrahy v bikeparku a ani hlina ťa nezastaví? Podtrhni svoju nezávislosť nekompromisným výberom spoľahlivých cyklo topánok od nezávislej a nekompromisnej rakúskej značky FIRST DEGREE. Cyklistické topánky FIRST DEGREE ťa dostanú pohodlím, precíznym spracovaním a spoľahlivosťou v každom teréne. 

Kde sa vzala značka FIRST DEGREE

Predstav si malebnú alpskú krajinku niekde v Rakúsku, lúky, kopce, jazera, lesy, výhľady. Presne tam sídli značka FIRST DEGREE a odtiaľ managuje spoluprácu s jazdcami z celého sveta

Môžeš mať istotu, že FIRST DEGREE nezaspí na jednom bode. Ich hnaciou silou je ustavičný vývoj – a práve vďaka spätnej väzbe od špičkových jazdcov presne vie, čo a kde zdokonaliť. A robia to obratom. 

Urob parádu, dopraj si pohodlie, a pritom nezľavni z výkonu

Cyklistické topánky FIRST DEGREE ti nielen vážne pristanú, ale budú ti aj perfektne sedieť. Prispôsobia sa konturám tvojej nohy a dokonale ju obobpnú, okrem iného vďaka zapustenému šnurovaniu a vyššiemu opätku. Ten tvou pätu doslova objíme. 

Pri agresivnejšej jazde oceníš vystuženie jazyka penou tlmiacu nárazy, strategické odpruženie a predovšetkým spoľahlivou podrážkou s vynikajúcim gripom.   

Podrážka, ktorá ťa nesklame

Hexagonový design vypadá efektívne, ale nieje len na okrasu. Podrážka cyklo topánok FIRST DEGREE obsahuje špeciálnu pryž, ktorá vyniká v prenose energie do pedálov, naviac bráni skĺznutiu nohy aj v drsných podmienkach.

Nerob kompromisy

Dopraj si len to najlepšie, ale choď na to chytro. Pri výbere vybavenie na bicykel zvol kúsky, s ktorými sa budeš môcť vrhnúť na viac disciplín. To rovnaké platí aj u cyklistických topánok. Choď rovno do tých, ktoré ťa podržia za všetkých okoľností. 

Podrážka je najviac – vyber si topánky od FIRST DEGREE , alebo Five Ten.